Holiday home - 6 persons - 41907 - Sevilla

6 persons

Overview

Object-no.: 356-ES-00034-90
7 nights
From EUR 1,193.-
Incl. cleaning
Living area 110 m²
Bedrooms 3
Bathrooms 1
Distance sea/coast 80 km
Internet access
Non-smoker
Pets 1
  • Short breaks available Yes
  • Swimming pool Yes
  • Air conditioning Yes
  • Washing machine Yes
  • Dishwasher Yes

Description

We apologize, but the description is not available in English. See the description in Dutch below or see the machine translated text in English.
Vakantiehuis bij Sevilla met zwembad

Residentie:
Dit comfortabele vakantiehuis met privé zwembad ligt in de gemeente Valencina de la Concepción , een typisch gezellig dorp dat bol staat van de tapasbarretjes. Het privé zwembad is omringd door een zonneterras. Op slechts 6 km afstand ligt de cultuurhistorische en gastronomische stad Sevilla. Sevilla heeft een groot historisch centrum met bekende gebouwen zoals de kathedraal van Sevilla, het Réal Alcazar en Plaza de España, het is één groot openluchtmuseum. Zomers' heeft deze stad een bruisend nachtleven. Op ongeveer 120 km afstand van Sevilla ligt Córdoba, met ook vele historische gebouwen. Ook Jerez de la Frontera (bekend van de sherry) en Granada (bekend van het Alhambra) liggen in de nabije omgeving. Op 80 km afstand ligt het grootste natuurreservaat van Spanje, het Parque Doñana met El Rocio en Matalascañas aan het strand van de aangename Atlantische Oceaan. De temperatuur in de steden ligt in de zomer hoog, met aangename zwoele avonden tot gevolg. Het voorjaar en najaar zijn zeer aangenaam en in de winter wordt het niet heel koud. De ligging is uniek met het diverse landschap en de verschillende bergketens. Al deze ingrediënten maken het tot een uiterst interessante bestemming die je eens in je leven gezien moet hebben. Viva Sevilla!

Lay-out:
Parterre: (ingang(toilet), keuken(fornuis(keramisch), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine), woon/eetkamer(TV(satelliet), eettafel, zithoek, airconditioning)) Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed, airconditioning), slaapkamer(2x 1-pers. bed, airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet)) streamingservice, bad of douche, verwarming, terras(privé, omheind), tuinmeubilair, ligbedden, parasol, zwembad(privé, 8 x 4 m.), strijkplank, gezelschapsspellen

Tips van de eigenaar:
GEBRUIKSAANWIJZING “Casa de Rudi”
Van alle apparaten ligt de gebruiksaanwijzing in de onderste lade onder de TV in de kamer
Alles zal goed zijn voorbereid door de huisbaas Alberto, en staat de boiler aan voor warm water, zijn de bedden opgemaakt en staan er een aantal eerste benodigdheden klaar in de keuken.

Keuken
Boiler: aan door stekker in het stopcontact en knop op boiler op I te zetten.
Magnetron en oven; spreekt voor zich. Graag borden afdekken met de plastic deksels
Afwasmachine: via de menuknop kan worden gekozen voor een kort programma; standaard is het programma op ‘normaal’ ingesteld. Blokjes liggen in de kast onder de wasbak.
Wasmachine; met draaiknop programma kiezen; er is een drukknop waarop het programma kan worden verkort (een bakje met een streepje eronder). Wasmiddel in de kast onder de wasbak. Wasknijpers staan op de kast met de glazen deuren.
Electrische kookplaat; helaas werken 2 van de 4 pitten niet en staat er een losse kookplaat bij. Op de schaal van 1 – 12 gaat de pit heter worden. Er is géén afzuiging.
Inloopkast; pannen staan in de inloopkast. Wat niet op de plank ‘prive’ staat mag u gebruiken; na gebruik (iets) aanvullen is vriendelijk.
Bakplaat/tosti-ijzer/grill; een grote bakplaat staat in de inloopkast. Deze is ook zeer geschikt om buiten op de hoge tafel te zetten met behulp van een verlengsnoer (in de schuur). Ook een tosti-ijzer/grill is aanwezig.
Broodrooster; standaard staat de grill boven en onder aan; check dit. Helaas is de knop om de tijd in te schakelen stuk en moet deze met een behulp van een mes worden gedraaid. Overigens is ontbijten in het dorp goedkoop en heel lekker.
Senseo: een aantal pads liggen voor u klaar bij aankomst.
Koelkast/vriezer; bij aankomst staat er water en iets van drinken in als welkom. Alles wat er in zou staan is niet aangebroken en mag u gebruiken. Graag uw gebruikte en opengemaakte dingen weggooien als u weggaat.
Thee- en handdoeken en aanrechtdoekjes: liggen in het kastje naast de wasmachine.
Afval: handig is om een plastic tas van de boodschappen aan een knop van een keukendeurtje te hangen en deze te gebruiken als vuilniszak. Dagelijks weggooien in een groene container die aan de straat staat; als u het hekje uitloopt en naar rechts gaat ziet u de containers ca. 50 meter verderop staan.
Kamer
TV, decoder en Chromecast: via de decoder ontvangt u o.a. Nederlandse zenders. Spaanse zenders ontvangt u via de source TV. Met de afstandsbediening van de TV zet u alleen de TV aan/uit, met de afstandsbediening van de decoder wisselt u van zenders van de satelliet-TV. Vooral voor de sportfans, bv. van de Formule 1, is er een Chromecast aanwezig.

Wifi: de code staat in de uitgeprinte versie van deze handleiding in huis.

Laden onder de TV: allerlei dingen zoals naaisetje, menukaarten, plattegronden, gebruiksaanwijzingen kunt u hierin vinden.
Houtkachel: deze svp niet gebruiken.
Airco: zowel koelen als verwarmen. Simpel te bedienen door op ‘smart’ te drukken. De temperatuur staat op de airco en kan met pijltjes hoger en lager worden gezet.
Schrijftafel: in het laadje vindt u pennen e.d.
Afstandsbediening buitenlicht: hiermee doet u de lichten buiten aan: 1 zijn de 2 lampen aan de muur van het huis en 2 de lampen aan de schuur en de muur. Met de lichtknoppen achter het gordijn bij de eethoek kunt u nog een buitenlamp aan de zijkant aandoen en een sterke ‘bouwlamp’ gericht op het terras.
Terrasdeur: dit is een schuifdeur en een traliedeur met slot. Als u niet thuis bent altijd de traliedeur op slot (lange sleutel).
Verbandtas: in de hoek naast de houtkachel staat een rode verbandtas met 1ste hulp materialen, zoals pleisters.
Hal
Kast: hierin vindt u de kapstok, stofzuiger, paraplu, etc. WC- en keukenpapier graag weer aanvullen als u hiervan heeft gebruikt.
Meterkast: naast de voordeur
Buitenlamp: de lamp buiten boven de voordeur gaat automatisch aan als het donker wordt.
WC: graag toiletpapier weer aanvullen.
Gesloten deur: de deur naast de WC is op slot want is een privé vertrek en dus niet toegankelijk.
Licht: het licht in de hal kunt u ook boven weer uitdoen. Er branden altijd 2 kleine noodverlichtingen.
Balkon: sleutel zit altijd in de deur en kan als nooduitgang worden gebruikt. Als u over het hek klimt kunt op zo op het hek van het raam eronder gaan staan en vandaar verder naar beneden klimmen.
Balustrade: bij slecht weer handig om handdoeken op te drogen.


Rode slaapkamer
Raam: svp de hor in het raam altijd dicht laten!
Ventilator: die u bij erge hitte naast uw bed kunt zetten.
Handdoeken: per persoon een paar handdoeken en een badlaken voor het zwemmen.

Betis slaapkamer (groen/wit)
Raam: svp de hor in het raam altijd dicht laten!
Ventilator: die u bij erge hitte naast uw bed kunt zetten.
Handdoeken: per persoon een paar handdoeken en een badlaken voor het zwemmen.

Ouderslaapkamer
Openslaande deuren: bij voorkeur de hor dicht laten; door de grootte is deze kwetsbaar.
Airco: zowel koelen als verwarmen. Simpel te bedienen door op ‘smart’ te drukken. De temperatuur staat op de airco en kan met pijltjes hoger en lager worden gezet.
Ventilator: die u naast uw bed kunt zetten als u de airco ’s nachts niet aan zou willen.
Handdoeken: per persoon een paar handdoeken en een badlaken voor het zwemmen.

Badkamer
Douchegel, shampoo, etc.: als dit er staat dan mag u dit gebruiken; aanvullen is vriendelijk.
Douche: warm water komt van de boiler in de keuken. Als er 6 personen kort achter elkaar, lang douchen is er een kans dat het warme water op is.

Buiten wonen
Lamellenoverkapping: belangrijk dat de lamellen open staan bij harde wind.
Hoge glazen tafel: een tip is, om deze tafel als een soort buitenkeuken te gebruiken; de bakplaat kan met een verlengsnoer worden aangesloten op stroom.
Schuur: deze is eigenlijk geheel privé, maar het kan zijn dat u een verlengsnoer nodig bent of een wasrekje. Het kan zijn dat de parasol daar (nog) staat of iets anders wat ik niet kan voorzien. U kunt de sleutelbeheerder vragen om toegang tot de schuur.
Zwembad: de zuivering staat in de schuur en start m.b.v. een tijdklok. Het tijdig toevoegen van chloorblokken is cruciaal. Alberto kan dit regelen dus overleg met hem. Materialen om bladeren eruit te scheppen liggen bij het zwembad, of buiten het seizoen wellicht in de schuur. Mocht u er meerdere dagen verblijven, en er door harde wind veel zand in het zwembad is gewaaid, dan kunt u eventueel de bodem schoonvegen richting het kleine witte afvoerputje in het diepste deel van het zwembad (dat is de schuurkant). Bij de trap is het zwembad 1.20 diep en aan de kant van de schuur 1.80.
Planten: het zou aardig zijn wanneer u de cactussen en de potplant af en toe water geeft wanneer u een week in het huis verblijft.

Veiligheid: de witte tegels rondom het zwembad zijn speciaal slip-vrij als ze nat zijn. De bruine tegels zijn érg glad als ze nat zijn. Voorkom dus zoveel mogelijk om de bruine tegels nat te maken; uzelf en vooral anderen kunnen uitglijden. Een erg belangrijke regel voor uw eigen veiligheid is, dat u niet nat het huis ingaat. Diegene die nat is zal niet vallen, maar iemand anders die niet doorheeft dat de vloer nat is, kan lelijk uitglijden op het natte marmer.

Het dorp Valencina de la Concepcíon: het is een zeer gezellig niet-toeristisch dorp waar men bijna het hele jaar rond (behalve december – februari) op straat leeft. Er zijn ca. 22 restaurants die variëren van tapas-barretjes, tot cervezerias, 1 pizzaria tot wat men een écht restaurant mag noemen. Let op! Voor 21.00 zijn de keukens niet open. De menukaarten van een aantal van deze restaurants/barretjes liggen in de la onder de TV. Sterk aanbevolen zijn; Fuji voor een biertje en een tapas (dinsdag gesloten); huis uit lopen, rechts, links en dan direct aan de linkerhand. Retalis; tapasbar; vanaf Fuji 2de straat links. Gusto; verstopt naast een supermarkt; niet links afslaan naar Fuji maar 20 meter doorlopen en links naast een supermarkt (die wel eens gesloten kan zijn). Verder weg in het dorp zijn Chispa; een restaurant met een mooie binnenplaats, Navarro; achter de kerk en de Peña Betica (clubhuis voor Betis-fans) voor zowel ontbijt als tapas met een grote patio. Hét ontbijt eet je bij Bovito; naast het park en in de buurt van de Peña Betica. Ik zou zeggen: zoek ze op! Net als overigens de bakkers en de fruit- en groente winkeltjes verstopt achter soms een ‘gewone’ voordeur.
Supermarkten vindt u als u het huis uit loopt dan linksaf; tot het eind lopen en dan ziet u rechts aan de andere kant van de weg 2 supermarkten. Daar vindt u ook een ‘chinees’ (links van de supermarkten) waar u werkelijk van alles wat u bent vergeten kunt kopen; van shampoo tot breiwol en alles van plastic wat u zich kunt bedenken.
Bus: natuurlijk gaat u de stad Sevilla bezoeken. U kunt eenvoudig met de auto en parkeren onder het busstation Plaza de Armas, maar u kunt ook met de bus gaan. De bushalte is iets voorbij Fuji. In de ochtend gaat de bus 3 x per uur naar Sevilla en vanaf ca. 14.00 is dat 2 x per uur. U stapt uit bij het eindstation; kan niet misgaan. Bij terugkomst op de stopknop drukken bij het tankstation dan stapt u tegenover de ‘chinees’ weer uit.
Sevilla en omgeving: op de boekenplank staan boekjes bv. van Lonely Planet waar u alles van Sevilla en de omgeving kunt vinden. In Sevilla zijn de kathedraal met de Giralda (de toren) en Real Alcazar een must. Ook het museum is een aanrader. In de omgeving van Sevilla kan ik u zeker Cordoba met zijn moskee aanraden, maar zeker El Rocio. El Rocio ligt vlakbij het strand van de Atlantische Oceaan bij Matalascañas. Dit ligt allemaal weer in het natuurreservaat Parque Doñana. Wilt u een boeiende trip in grote jeeps door het park; zoek in het boekje op Acebuce waar een opstapplaats is.

VEEL PLEZIER IN MIJN GELIEFDE DORP EN IN HET ONVERGETELIJKE SEVILLA.

VRAGEN: stel ze aan Alberto, de buurman en sleutelhouder. Telefoonnummer 0034 654698410
Klachten of hulp nodig: het beste is om contact te zoeken met 0031 08000250251. Als u dan nóg niet naar tevredenheid bent geholpen, kunt u mij bellen: Ineke Jansen, 0651206781. Ik heb een volledige baan en kan uw telefoontje wellicht niet direct aannemen, maar spreek de voicemail in dan bel ik u zo spoedig mogelijk terug

Opmerking:
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend

Licence no.: VUT/SE/06867

Our guest reviews External reviews

No guest reviews
4,2
18 external reviews
5,0
september 2025
General:
We had a fantastic time here. The villa is very spacious and very well equipped with everything you could need for a stay. Pool was lovely too. The area is very nice and peaceful and yet you are only 15 mins drive from Seville so its a great base to explore this region of Spain if you have a car. Highly recommended.
3,6
august 2025
General:
Het huis en zeker buiten is prachtig. Goed ingerichte keuken. Alleen stonk de airco op de slaapkamer ontzettend naar schimmel. Roberto heeft echt zijn best gedaan om dat op te lossen maar het bleef stinken. Verder waren de bedjes buiten helemaal doorgezakt zodat je in een enorme kuil lag. De andere twee bedjes waren van hard kunststof zonder kussens. Dus totaal oncomfortabel. Dat was wel echt heel jammer voor zoveel geld. Verder een heerlijke vakantie gehad.
4,5
november 2024
General:
Geräumiges und gut gepflegtes Ferienhaus, ideal für unsere Gruppe, Wir haben die Privatsphäre des eigenen Pools wirklich genossen, Das nahegelegene Naturschutzgebiet war eine angenehme Überraschung, perfekt für einen Wandertag, Es ist ein schöner Ort, um nach einem ereignisreichen Tag in den geschäftigen Straßen Sevillas zu entspannen
4,4
maj 2024
General:
Huis met alle faciliteiten in een rustige omgeving. Het huis ligt in Valencina zelf waar alle noodzakelijke winkels, restaurants terug te vinden zijn.
4,5
maj 2024
General:
Uteområdet er ganske komfortabelt, selv om flisene kunne vært renere
4,0
november 2023
General:
Zeer gezellige en ruime woning, gelegen in een rustige buurt, met een goed uitgeruste keuken en alle voorzieningen voor een ontspannen vakantie!
4,0
oktober 2023
General:
Our experience was quite good overall, The house was clean and had all the necessities, It was a bit far from some attractions, but the peaceful village atmosphere made up for it, The local bars offered a great selection of tapas, and we appreciated the friendly service
4,0
marts 2023
General:
We had a mixed experience, While the house was charming and cozy, we faced some issues with the WiFi connection, However, the host was very responsive and helped us resolve it quickly, The location was nice, just a short drive to the city center, and the pool area was great for relaxing
4,5
oktober 2022
General:
Dit huisje gehuurd met 4 vriendinnen voor onze reis naar Barcelona, Heel mooi huisje op 30 minuten van de luchthaven en op 20 minuten van het centrum, Gelegen in een rustige buurt
5,0
oktober 2022
General:
Wij hebben de laatste week van oktober 2022 een heerlijke week gehad in dit fantastische huis. Voorzien van alle gemakken, ruimte en op een fijne lokatie. In de directe omgeving van het huis veel leuke eetgelegenheden, daar waar je eet met de locale bevolking, erg authentiek. Sevilla op 30 minuten rijden, wat een prachtige stad is dit toch! Kortom een absolute aanrader.
4,0
september 2022
General:
Der großartige Pool, die hervorragenden Restaurants und die Nähe zu Sevilla
4,5
august 2022
General:
We had an amazing time during our visit, The house was stunning and equipped with all the essentials, Communication with Alberto was smooth thanks to Google Translate, and checking in and out was hassle-free, The pool was a delightful escape from the heat, A bus to Seville is conveniently located at the end of the street
4,6
august 2022
General:
Het huis is prima in orde, verzorgd en proper. Het is goed uitgerust met materiaal ook (bv set handdoeken, Google Chrome aan tv, keuken- en wasgerief, …) Het zwembad is groot genoeg, en heerlijk! De buurman helpt als nodig, met Google translate lukt het om elkaar te begrijpen. De aankomst ging vlot, de eigenares van het huis had ons de dag voordien gecontacteerd om de praktische zaken te overlopen. In het dorpje binnen 1 km verschillende fijne bars en restaurantjes en enkele supermarkten. Op goede 10 minuten rijden ben je in Sevilla, prachtige stad!
4,0
januar 2022
General:
Verblijf 10-01-22 / 31-01-22 Het is een heerlijk huis voor wat langer verblijf. Het huis en rondom het huis was bij aankomst schoon. De verwarming door middel van airco en aanvullende verwarming is aanwezig, het sanitair is in orde. De goede overzichtelijke keuken is voorzien van alle benodigdheden. Er is een goede wifi verbinding en keuze uit een groot zenderpakket. Achter het huis bij het zwembad is er veel privacy. Dit alles in een gezellig dorp met veel restaurants, bars en supermarkt op loopafstand. Het centrum van Sevilla is gemakkelijk bereikbaar met de bus, de halte is 30 m. van het huis. Het is een prima uitvalsbasis voor het verkennen van gebieden rondom Sevilla. Terwijl het in Nederland guur weer was, genoten wij elke dag van de zon. We hebben er een geweldige tijd gehad. Ineke en Sjaak
4,5
august 2021
General:
Zeer gezellig huisje met een prachtig uitzicht
3,8
juni 2021
General:
Mooi huis met heerlijke airco waardoor het heerlijk koel is. Zwembad is niet al te groot maar zorgt voor voldoende vertier. In de keuken is een ruim assortiment aan servies en bestek. Er zijn echter wel wat puntjes van aandacht vwb het onderhoud.
4,5
august 2020
General:
Was für ein Juwel! Die Lage ist fantastisch, in einem charmanten Dorf mit vielen nahegelegenen Essensmöglichkeiten, Das Haus selbst ist wunderschön eingerichtet und sehr komfortabel, Wir haben unsere Zeit am Pool genossen und Tagesausflüge in nahegelegene Städte wie Córdoba und Granada gemacht, Ein perfekter Rückzugsort!
4,0
juni 2020
General:
Jag är lite besatt av den här platsen, Den privata poolen är en helt egen vibe, perfekt för att slappna av efter en dag av utforskning i Sevilla, Inredningen är söt och mysig, perfekt för de där Instagram-bilderna, Och tapasbarerna i närheten? Stort plus

Facilities

  • Around the house

    • Garden furniture
    • Sun loungers
    • Swimming Pool
      Private, 8 x 4 m.
    • Terrace
      Private, fenced
  • Building status

    • Detached
  • Children

    • Party games
  • Distance

    • Airport
      20 km
    • Bank
      300 m
    • Bikerental
      6 km
    • Busstop
      30 m
    • Centre
      300 m
    • Foods
      50 m
    • Golfcourse
      10 km
    • Horseback riding
      6 km
    • Seabeach
      80 km
  • General information

    • Air Conditioning
    • Central heating
    • Dish washer
    • Fridge
    • Fun for kids
    • Garden
    • Living space
      110 m²
    • Microwave
    • Non smoking
    • Oven
    • Pet Friendly
    • Sunshade
    • TV
    • Washing Machine
    • WiFi
    • WiFi
  • Holiday theme(s)

    • City break
    • Golf
    • Sight-seeing
    • Winter sun
  • Kitchen Items

    • Coffee machine
    • Cooker
      Ceramic
    • Dishwasher
    • Fridge-Freezer
    • Microwave
    • Oven
  • Leisure activities

    • Golf
    • Horse riding
    • Swimming Pool
    • Walking
  • Others

    • Air Conditioning
    • Heating
    • Ironing board
    • Sunshade
  • Plumbing / Washing

    • Bathtub or shower
    • Shower
    • Toilet
    • Washbasin
    • Washing Machine
  • Room Items

    • Dining table
    • Seating area
    • Streamingservice
    • TV
      SATELLITE
  • Situation

    • In a residential area or in the centre (city)
  • Type

    • Holiday home
  • Which of the following best describes...

    • City centre
    • Village

Short stay

There is a possible chance for a short vacation this year.

Prices and calendar

Calendar

Arrival
Previous month Next month
   Check availability on the selected date
Available
Occupied
   Arrival possible
Duration

Price

Period
Arrival
Departure
Duration
1 week
Persons
Up to 6 persons

Please notice

Arrival not specified.
Terms and conditions of agreement and rental