Chalet - 8 persons - 1918 - La Tzoumaz

8 persons

Overview

Object-no.: 352-CH-1918-40
7 nights
From EUR 1,658.-
Incl. cleaning
8 persons
Living area 160 m²
Bedrooms 4
Bathrooms 2
Internet access
Non-smoker
Pets
  • Short breaks available No
  • Swimming pool Yes
  • Sauna Yes
  • Washing machine Yes
  • Dryer Yes
  • Dishwasher Yes

Description

Chalet in La Tzoumaz near Ski Slopes

House:
Alpine Comfort and Charm Set in La Tzoumaz, this four-bedroom chalet welcomes up to eight guests, offering a warm retreat with mountain views and modern touches. Floor heating and a wood stove create a cozy ambiance, while the private sauna is perfect after a day outdoors. Designed with families in mind, the chalet includes a children’s bed, high chair, and practical amenities, ensuring both comfort and convenience throughout your stay. Adventure at Your Doorstep Whether winter or summer, the chalet’s location makes it easy to explore the Alps. The ski bus stops at the doorstep, connecting you to the Verbier slopes and the renowned Les 4 Vallées ski area. In summer, activities like mountain biking, fishing, swimming, and climbing bring the outdoors to life. Supermarkets, restaurants, and nightlife are just 700 meters away, while public transport provides simple access to the wider Valais region. Dining and Relaxation After a day of adventure, gather in the living room for music or TV, or prepare meals in the fully equipped kitchen with modern appliances. Evenings can be enjoyed around the dining table, or outside with fresh alpine air and garden seating. With ski boot heaters, a garage, and laundry facilities, the chalet balances comfort and practicality, making it a welcoming base for both families and groups to experience La Tzoumaz year-round.

Layout:
Ground floor: (bedroom(double bed), bedroom(2x single bed), bedroom(2x single bed), bathroom(shower, washbasin, toilet), bathroom(bath tub, washbasin, toilet), storage(ski boot heaters), garage) On the 1st floor: (Living room(TV(satellite), stove(wood), radio), open kitchen(cooker(ceramic), oven, microwave, dishwasher)) On the 2nd floor: (bedroom(double bed), Landing(TV(satellite))) tumble dryer, sauna, sauna, washing machine, heating(floor heating), garden furniture, children's bed, high chair

Remarks:
This holiday home is one of the Award winners of 2017 Reservations for groups of persons under 18 years of age are not permitted It is strictly forbidden to organise any student party, bachelor party or drinking party in this house

Our guest reviews External reviews

No guest reviews
4,3
60 external reviews
5,0
juni 2025
General:
Fijn compleet huis met een heerlijke tuin rondom het huis en een prachtig uitzicht.
4,5
september 2024
General:
Geweldige locatie! Slechts een korte wandeling naar de skiliften en enkele geweldige restaurants, De woonkamer is gezellig en de houtkachel voegt een leuke touch toe, Zou zeker terugkomen!
4,5
september 2024
General:
Geweldige locatie! Slechts een korte wandeling naar de skiliften en enkele geweldige restaurants, De woonkamer is gezellig en de houtkachel voegt een leuke touch toe, Zou zeker terugkomen!
4,0
marts 2024
General:
Comfortabel en handig! We hielden van de sauna en waardeerden de voorzieningen voor kinderen zoals de hoge stoel en het wiegje, De skibus recht voor de deur maakte het gemakkelijk om de pistes te bereiken zonder enige moeite, Zou het zeker aanbevelen aan gezinnen!
4,0
marts 2024
General:
Comfortabel en handig! We hielden van de sauna en waardeerden de voorzieningen voor kinderen zoals de hoge stoel en het wiegje, De skibus recht voor de deur maakte het gemakkelijk om de pistes te bereiken zonder enige moeite, Zou het zeker aanbevelen aan gezinnen!
4,0
oktober 2023
General:
We hebben een zeer fijne vakantie gehad (twee volwassenen en twee kinderen). Het huis is (en ligt) prachtig en is van alle gemakken voorzien. Van kruiden tot kleurpotloden, van barbeque tot wasmachine, van stofzuiger tot skischoenenverwarmer, het is er. Vier mooie tweepersoons kamers (drie in de parterre, een op zolder), een ruime keuken en woonkamer, twee badkamers en een garage, het is allemaal dik voor elkaar. Verder zijn er prachtige terrassen om het huis heen en een mooi stuk grasveld om een balletje te trappen. Prima! Met twee aardige beheerders op de koop toe, is het plaatje compleet. We komen zeker terug! We hebben echter wel een paar kleine kanttekeningen. Niets om niet voor terug te komen, maar wel om rekening mee te houden. Het huis is in 2010 gebouwd en heeft gewoon wat onderhoud nodig. En keukendeurtje dat waarschijnlijk al enkele maanden (afgebroken?) los in de kamer staat (afgaande op eerdere reviews), een koffiezetapparaat dat al geruime tijd niet werkt, een schoonmaak die wat beter kan, een douchecabinedeur die los zit, het huis heeft wat gewoon wat aandacht nodig. Ook zou een magnetron welkom zijn, een betere WiFi-dekking is zeker van deze tijd (in de parterre is de dekking zo goed als nihil) en de TVs mogen ook een goede upgrade (features en diameter). Nogmaals, details en luxeproblemen, maar toch. Houd er verder rekening mee dat er in La Tzoumaz buiten het winterseizoen niet heel veel te doen is. De kabelbanen werken niet en het is er buitengewoon rustig. Je kunt er prachtig fietsen en lopen en de vergezichten zijn fenomenaal, maar je komt er voor de rust. Voor activiteiten (zeker voor kinderen) zul je het verderop moeten zoeken. Tot slot: - Boodschappen zijn prijzig. Reken gerust 20-40 procent extra ten opzichte van de prijzen in Nederland. Zeker bij de lokale buurtsuper. - Vuilnis moet strikt worden gescheiden. Verder moet restafval in speciale zakken (vijf van 110 liter voor 31 CHF (!)). - Logistiek rondom de betaling is 1970. We hebben een deel bij Belvilla betaald, een deel bij de beheerders (aan de deur), en een deel bij het lokale VVV-kantoor. We waren toch even verder voordat we de betaling helemaal in orde hadden. Dat moet beter kunnen Belvilla. - E-mail het beste in het Frans met de beheerders (Google Tanslate). - Grote supermarkten in Conthey (ook Lidl en Aldi) - een kilometer of 20 verderop. Aanrader! - Bedden zijn super! Beddengoed is aanwezig.
3,2
august 2023
General:
Het huis voldeed redelijk aan de verwachtingen. Het is mooi ruim, met een goed uitzicht. Voor de ruime opzet is de douchecabine heel klein en smal. De schoonmaakkosten zijn voor een week echter vrij hoog en hiervoor kregen wij bij aankomst een volle prullenbak, vieze tafel en veel dode vliegen op de grond voor de ramen. Niet volgens onze verwachting. Er is een keukenkastje kapot waarvan het deurtje in de kamer is neergezet. WiFi werkt goed maar heeft (waarschijnlijk door de plaatsing op de bovenste verdieping) in de slaapkamers niet overal bereik.
3,0
juli 2023
General:
Huisje niet echt proper bij aankomst, alhoewel micro wave volgens beschrijving aanwezig, is die niet aanwezig, koffie apparaat werkt niet naar behoren
4,6
juli 2023
General:
Dit vakantiehuis heeft alles wat je maak kan nodig hebben, zeer rustig gelegen, een uniek uitzicht en vriendelijke eigenaars. Kortom een ideale vakantiebestemming !
4,6
august 2022
General:
Helemaal top!! Erg aardige gastvrouw die ons in gebrekkig engels ons te woord stond en gelijk meereed naar ons accomodatie. Ze heeft ons rondgeleid in het huisje en de sleutel overhandigd. Accomodatie is geweldig! Alles erop en eraan. Super mooi uitzicht over de bergen. Je komt helemaal tot rust. Heerlijk genieten. Vandaag een mooie bergwandeling gemaakt. Met een stoeltjes lift in Ovrannaz de berg op en genieten. Tot nu toe erg tevreden en erg veel genieten. Ps....tip....gooi de auto vol met boodschappen voordat je in Zwitserland komt. Want de booschapjes zijn erg prijzig hier.
3,8
juli 2022
General:
Prachtige locatie. Chalet is ook lux en mooi. Verder had ik qua schoonmaakwerk meer verwacht. Deze was matig. Bed op ouderslaapkamer is matig. Verder is alles in het huis aanwezig en de eigenaar is heel aardig.
4,8
april 2021
General:
sehr gut ausgestattete & morderne unterkunft, wir waren sehr zufrieden.
4,5
juli 2020
General:
Super komfortabelt sted! Elsket saunaen og de oppvarmede gulvene, spesielt etter en lang dag med ski, Vil anbefale!
4,5
juli 2020
General:
Super komfortabelt sted! Elsket saunaen og de oppvarmede gulvene, spesielt etter en lang dag med ski, Vil anbefale!
4,0
juni 2020
General:
Jeg nød virkelig tiden min her, Stedet var rent og hadde alt vi trengte, Eierne var veldig hyggelige og fikk oss til å føle oss velkomne, Perfekt for familier med barn, masse plass for alle å slappe av
4,0
juni 2020
General:
Jeg nød virkelig tiden min her, Stedet var rent og hadde alt vi trengte, Eierne var veldig hyggelige og fikk oss til å føle oss velkomne, Perfekt for familier med barn, masse plass for alle å slappe av
5,0
oktober 2019
General:
Alles bestens, tolle Unterkunft in super Lage, unkomplizierter Check-In / Check-Out. Wir haben uns sehr wohl gefühlt.
4,6
august 2019
General:
Beetje rommelige aankomst (5 telnrs beschikbaar alleen bij de laatste gehoor en contact). Mooi huis met alles er op en aan, goede keuken (helaas geen magnetron) en een heerlijke bank met een schitterend uitzicht. In de slaapkamers voldoende kastruimte en de bedden zijn goed, de 2e badkamer is wel klein. Supermarkt in het dorp is oke (prijzig) in een supermarkt in het dal heb je iets meer keuze. Goed wandel en fiets gebied en de kabelbaan brengt je gemakkelijk in andere gebieden. Tip: betaal bij de touristinfo de toeristen belasting, dan krijg je ook de gratis kabelbaantickets.
4,2
juni 2019
General:
Vooral het uitzicht vanaf het balkon is schitterend. Leuk huis en mooie inrichting. En een dorp met voldoende basisvoorzieningen (zeer goede supermarkt)
4,6
februar 2019
General:
Wij zijn zeer hartelijk ontvangen in een lekker warm en schoon huis voorzien van alle gemakken! De accomodatie was ruim boven verwachting, zelfs prachtiger dan op de foto’s. We voelden ons meteen thuis doordat we alles in huis hadden wat nodig was. Leuke gezelschapsspelletjes, leesboeken, Nederlandse tijdschriften, kinderstoel en bedje. De keuken was voorzien van alle gemakken en zelfs kruiden, thee en andere handige spulletjes daar werd aan gedacht, chapeau! Wat betreft de omgeving, ook hiervan wederom boven verwachting genoten. Er was voldoende te doen in de omgeving, wandelen, sleeen met de kleine van 16 maanden en zelfs een wandeling naar het centrum en terug (met kinderwagen!) was prima te doen. Op de wat luiere dagen hadden we ook de luxe om gebruik te kunnen maken van de bus die pal tegenover de belvilla stopte, ideaal! Grote kans dat dit onze jaarlijkse traditie gaat worden! We are in love with Cala Montgo!
3,7
august 2018
General:
Accomodatie was super. Alleen was er geen afspraak over de 'verblijfstaks' tss eigenaar en Belvilla, waardoor wij geen vergunning hadden om de kabelliften gratis te kunnen gebruiken... Daardoor voor ons véél extra kosten.
4,5
juli 2018
General:
het was een prachtige locatie en een zeer mooie chalet. De zonsopgang is echt mooi vanuit het terras. Zeer vriendelijke eigenaar. We konden als toerist gratis de skiliften gebruiken gedurende ons verblijf (zit mee in toeristebelasting)
3,5
juli 2018
General:
Zeer mooie omgeving. We hadden deze week ook wel het perfecte weer. Ook fijn dat je gratis gebruik van de gondels en bus kon maken. Huisje op zich oké al verdient het hier en daar wat onderhoud. Verder zit er alles op en aan. Het was even zoeken waar we de sleutel op moesten halen maar na een telefoongesprek met een alleen maar Frans sprekende man toch gelukt.
4,0
februar 2018
General:
Ich kann nicht genug gute Dinge über dieses Chalet sagen, Es ist so gut ausgestattet, dass wir nicht viel mitbringen mussten, Die Betten waren super bequem und wir schätzten die vier Badezimmer, Die Sauna war ein tolles Extra nach dem Skifahren, Insgesamt ein wunderbarer Aufenthalt!
4,0
februar 2018
General:
Ich kann nicht genug gute Dinge über dieses Chalet sagen, Es ist so gut ausgestattet, dass wir nicht viel mitbringen mussten, Die Betten waren super bequem und wir schätzten die vier Badezimmer, Die Sauna war ein tolles Extra nach dem Skifahren, Insgesamt ein wunderbarer Aufenthalt!
4,5
august 2017
General:
Saunaen var et fantastisk tillegg etter en lang dag med ski, Det moderne kjøkkenet gjorde matlagingen til en lek
4,5
august 2017
General:
Saunaen var et fantastisk tillegg etter en lang dag med ski, Det moderne kjøkkenet gjorde matlagingen til en lek
4,7
maj 2017
General:
+ Very nice house with a superb view from the living room on the beautiful mountains. Had all the things you can wish for a holiday (barbecue, terrace etc) -The sleeping rooms where on the ground floor like you were sleeping in the cellar, creepy. Sauna had no direct exit to outside, you had to go through the whole house to cool down. Bathrooms really tiny. But overall very nice!
5,0
april 2017
General:
Sehr schönes Chalet, reichlich Platz für 8 Personen. Moderne Einrichtung, gute Betten, tolle Ausicht.
4,7
april 2017
General:
zeer vriendelijk ontvangst! zeer schone nette mooi ingerichte bungalow, mixer, staafmixer, broodrooster, afwasmiddel, zout suiker enz. wasmiddel, echt alles was aanwezig. twee persoonsbedden zijn wel heel klein, ik heb op vliering geslapen ipv naast mijn man. afstandsbediening deed het niet, tweee tv s niet gerbuikt 1 nd. zender die af en toe in de lucht was. genoeg buiten te doen. Heerlijke sauna. liften zijn dicht vanaf 22 april. alleen naar dorpjes hier en daar, prachtig.
4,3
februar 2017
General:
Der Empfang war zwar sehr freundlich, jedoch sprach die Kontaktperson vor Ort kein Wort Englisch oder Deutsch (nur Französisch). Ansonsten war das Chalet sehr sauber, alles nötige Vorhanden (Kinderbett, Hochstuhl, Liegestühle etc.). Wir waren 6 Erwachsene 1 Baby, für diese Anzahl Personen war die Grösse des Chalet optimal. Für 8 Personen wäre der Wohnbereich wohl sehr eng.
4,5
september 2016
General:
We had a fantastic stay at the Comfortable Chalet in La Tzoumaz! The layout is perfect for families, with plenty of space for everyone, The proximity to the ski lifts was a real bonus, and the sauna was a delightful way to unwind after a long day on the slopes
4,5
september 2016
General:
We had a fantastic stay at the Comfortable Chalet in La Tzoumaz! The layout is perfect for families, with plenty of space for everyone, The proximity to the ski lifts was a real bonus, and the sauna was a delightful way to unwind after a long day on the slopes
0,0
juli 2016
General:
prachtig land Zwitserland,accomodatie lag echt top,we konden vanaf balkon zo tegen de bergen en de dalen in kijken,we troffen het ook nog dat het nationale feestdag was,1 Augustus,prachtig vuurwerk vanuit de bergen recht tegenover ons,super vakantie heel mooi huis,alleen de bank zat niet lekker,zit gedeelte was te breed,daardoor konden wij niet recht zitten op de bank we zijn zelf ook niet zo lang.
0,0
april 2016
General:
Echte aanrader !!! super vakantiewoning , super omgeving !!!
0,0
april 2016
General:
Prachtige chalet, ideaal voor grote gezinnen.
0,0
oktober 2015
General:
Zeer mooie lokatie. Super uitzicht. Rustige ligging. Prachtig huisje. Ter plaatse kan je mooie wandelingen maken. Om naar de supermarkt te gaan heb je de wagen nodig.
0,0
september 2015
General:
We vonden het een heel smaakvol en gezellig ingerichte chalet. De kachel, de gezellige sfeerverlichting en de sauna maakten het af. Heel de dag zon in en om het huis! De bedden zijn van heel goede kwaliteit en de kamers zijn goed aflsuitbaar voor voldoende privacy. ij waren maar met 4 en dan is de zithoek perfect. Met 6 of meer wordt het daar wat krap, er zijn wel poefjes bij de salon. De wifi was goed. Nog een pluspunt het was er steeds gezellig warm en héél licht. Enige nadeel de chalet ligt in een klein dorpje waar werkelijk niets te beleven valt. je hebt dus zeker een auto nodig.
4,5
juni 2015
General:
Rymligt och välutrustat chalet, Perfekt för en familjesemester med enkel tillgång till skidbackarna
4,5
juni 2015
General:
Rymligt och välutrustat chalet, Perfekt för en familjesemester med enkel tillgång till skidbackarna
0,0
februar 2015
General:
Week in voorjaarsvakantie in La Tzoumaz doorgebracht. Prachtig skigebied. Vanuit La Tzoumaz wel korte busrit nodig naar en van groter gebied (Verbier). Gebied uitdagend voor beginners minder geschikt. La Tzoumaz is verder weinig te beleven en niet echt mooi (jaren 70 stijl en heeft geen oude kern). Huisje is overigens prachtig en uitzicht subliem. Wel bus nodig naar lift (800 meter is steil omhoog en niet te lopen). Bus brengt je in minder dan 10 min naar lift. Bus rijdt overigens slechts 2 keer per uur en later op de dag zelfs maar 1 keer per uur. Inrichting van huisje super. Heel sfeervol en goed onderhouden openhaard. Bedden ook goed. Kindjes kunnen om huis heen goed sleeën.
0,0
oktober 2014
General:
Een heerlijk huis met prachtig uitzicht in een mooie omgeving.
4,5
oktober 2014
General:
Chaletet er vakkert møblert og veldig koselig, Vi satte pris på de oppvarmede gulvene og vedovnen, som gjorde stuen til et perfekt tilfluktssted på de kaldere kveldene, Kjøkkenet var godt utstyrt, noe som gjorde at vi kunne lage noen nydelige måltider sammen
4,5
oktober 2014
General:
Chaletet er vakkert møblert og veldig koselig, Vi satte pris på de oppvarmede gulvene og vedovnen, som gjorde stuen til et perfekt tilfluktssted på de kaldere kveldene, Kjøkkenet var godt utstyrt, noe som gjorde at vi kunne lage noen nydelige måltider sammen
0,0
maj 2014
General:
Top uitvalsbasis voor mtb vakantie
0,0
maj 2014
General:
Heerlijk tussen 2 seizoenen in. Mooi huis, ligging top. Winkel niet goedkoop. Heerlijk wandelen. Mooi uitzicht.
0,0
april 2014
General:
met 5 volwassenen was het huis zeker ruim genoeg. het is mooi en confortabel ingericht. de benedenverdieping met badkamers en slkm was naar onze normen te koud. het ligbad is heerlijk ruim, de sauna hebben we niet gebruikt. de schoendroger en de garage met plaats voor ski's + uitrusting deed de skiers plezier. de ligging is ideaal voor skiers, dichtbij de lift van Tzoumaz en de skibus komt voorbij het huis. Je moet wel 2 liften en bus nemen om aan te sluiten op het grote skigebied van 4 Vallees. In Tzoumaz is er weinig te zien, de korte route naar Verbier was gesloten en dat betekend 55 km rijden. Montreux is iets verder maar gaat vlotter en is een mooie stad. We hebben 6 dagen kunnen genieten van prachtig weer, de terrassen bieden veel ruimte tips voor de eigenaars een nieuwe pan, een bijl om aanmaakhout te maken voor de haard en meer tussenstukken voor de apparte stopcontacten.
0,0
marts 2014
General:
Slushy snow so not best for skiing. Sun was shining and beautiful weather for hiking.
0,0
marts 2014
General:
Mooi chalet met veel licht en en goede mogelijkheden tot buitenzitten op het terras rondom. Bij mooi weer en in het naseizoen een prima plek om te verblijven. Echter voor degene die vertier en gezelligheid zoekt (winkels, restaurants, terrasje's ed) heeft het dorp weinig te bieden. Voor rustzoekers en mensen die graag tochten in de bergen maken ideaal. Wij hebben hier een geweldige vakantie gehad.
0,0
marts 2014
General:
Heerlijke wintersport vakantie gehad in La Tzoumaz. Skilift in de buurt en de bus stopt voor de deur. Cala Montgo is een ruim en strak ingericht chalet met alle voorzieningen. Mooi uitzicht vanuit het chalet. Aanrader voor iedereen en verwacht dat wij nog wel een keer teruggaan.
4,0
februar 2014
General:
Vi likte virkelig oppholdet vårt! Chaletet har en koselig utforming og var utstyrt med alt vi trengte, Beliggenheten er ideell både for vintersport og sommervandring, Bare en kort spasertur til lokale butikker og spisesteder gjorde det veldig praktisk
4,0
februar 2014
General:
Vi likte virkelig oppholdet vårt! Chaletet har en koselig utforming og var utstyrt med alt vi trengte, Beliggenheten er ideell både for vintersport og sommervandring, Bare en kort spasertur til lokale butikker og spisesteder gjorde det veldig praktisk
0,0
oktober 2013
General:
Cala Montgo is een nieuw en modern chaoet dat van alle gemakken is voorzien. De omgeving biedt rust en natuurschoon, samen een prachtige omgeving voor lange wandeltochten en andere activiteiten. De herfstvakantie viel precies tussen het zomer- en winterseizoen, waardoor het in alle rust soms wel wat zoeken was naar geopende restaurants en kabelbanen.
4,0
september 2013
General:
Das Chalet liegt in einer ruhigen Gegend, aber in der Nähe von allem, Ich liebte die Fußbodenheizung, sie hielt alles schön und gemütlich, Ein großartiger Ort für Wintersportler, und die Bergblicke waren einfach atemberaubend!
4,0
september 2013
General:
Das Chalet liegt in einer ruhigen Gegend, aber in der Nähe von allem, Ich liebte die Fußbodenheizung, sie hielt alles schön und gemütlich, Ein großartiger Ort für Wintersportler, und die Bergblicke waren einfach atemberaubend!
0,0
august 2013
General:
Heerlijke vakantie gehad in dit mooie chalet. Het is van alle gemakken voorzien en ligt in een prachtige rustige omgeving van waaruit je diverse wandelingen kunt maken. Mooi zijn de wandelingen bij de verschillende stuwmeren (o.a. Lac des Dix) en langs de kleine kanaaltjes (bisses) in de bergen. Het VVV heeft leuke tips. Zeker voor herhaling vatbaar.
0,0
august 2013
General:
Leuke vakantie in mooi, nieuw huis met een stukje VLAK gras om op te badmintonnen! In de buurt is 's zomers weinig te beleven dankzij de kabelbaan in het dorp konden we boven op de berg mooie wandelingen maken. Leuke tips van de Tourist Info.
0,0
marts 2013
General:
Ausgezeichnete Schneeverhältnisse.
0,0
marts 2013
General:
Zeer mooie chalet met alle voorzieningen in een rustige omgeving. Recent gebouwd, in zeer goede staat met alles er op en er aan. De skibus voor de deur brengt je in een paar minuten naar de liften van een supermooi skigebied.
0,0
februar 2013
General:
met hele gezin in dit prachtige chalet, schitterend uitzicht op het Rhonedal en de bergen van Les Quatre Vallees. Geweldig ski gebied, waar we dagelijks uren konden skiën zonder ook maar één keer dezelfde piste te nemen. Wel zorgen in Verbier tijdig bij de laatste lift te zijn! De kleinkinderen vermaakten zich prima rond het huis, en in de sneeuw. Voor herhaling vatbaar!

Facilities

  • Around the house

    • Garage
    • Garden furniture
  • Building status

    • Detached
  • Children

    • Children's bed
    • High Chair
  • Distance

    • Airport
      125 km
    • Centre
      700 m
    • Foods
      700 m
    • Forest
      700 m
    • GoOut
      700 m
    • MotorwayJunction
      12 km
    • Public SwimmingPool
      700 m
    • Public Transportation
      700 m
    • Restaurants
      700 m
    • Ski Bus
      200 m
    • Ski Lift
      700 m
    • Ski Slope
      700 m
    • Tourist information
      700 m
  • General information

    • Bathtub
    • Bed linens
    • Central heating
    • Dish washer
    • Living space
      160 m²
    • Non smoking
    • Washing Machine
    • WiFi
    • WiFi
  • Holiday theme(s)

    • Skiing
    • Whirlpool
  • Kitchen Items

    • Cooker
      Ceramic
    • Dishwasher
    • Microwave
    • Oven
  • Leisure activities

    • Hiking
    • Skiing
    • Swimming Pool
    • Walking
  • Others

    • Heating
      Floor heating
    • Ski boot heaters
  • Plumbing / Washing

    • Bath tub
    • Sauna
    • Shower
    • Toilet
    • Tumble dryer
    • Washbasin
    • Washing Machine
  • Room Items

    • Radio
    • STOVE
      Wood
    • TV
      SATELLITE
  • Situation

    • In the mountains > 1000 m.
    • On the ski slopes
  • Type

    • Chalet
  • Which of the following best describes...

    • Mountain

Prices and calendar

Calendar

Arrival
Previous month Next month
  • January 2026
    MoTuWeThFrSaSu
    11234
    2567891011
    312131415161718
    419202122232425
    5262728293031
    6
  • February 2026
    MoTuWeThFrSaSu
    51
    62345678
    79101112131415
    816171819202122
    9232425262728
    10
   Check availability on the selected date
Available
Occupied
   Arrival possible
Duration
Persons

Price

Period
Arrival
Departure
Duration
1 week
Persons
No persons specified

Please notice

Arrival not specified.
Persons not specified.
Terms and conditions of agreement and rental